FacebookTwitterПідписатися на RSS
Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А. Барбюс

Розвиток сучасних технологій, технічний прогрес вимагає від сучасної людини вільно орієнтуватися в потоці інформації, знаходити її, аналізувати запроваджувати в дію, розвивати свій творчий потенціал. Це погребує зміни самої системи освіти та її методики викладання, концепції самого вчителя – як неординарної особистості, яка може зацікавити, навчити, розкрити і розвинути творчий потенціал учня.

Важливою складовою освітнього процесу є шкільна бібліотека.

У своїй щоденній діяльності бібліотекарі намагаються формувати в учнів (саме через дитячу книгу) інтерес до навчання, учити їх оволодівати культурою читання, створюють належні психолого-педагогічні умови для сприймання, розуміння й оцінки прочитаного, намагаються зацікавити кожного процесом читання, ураховуючи особисті інтереси, індивідуальні особливості, формувати саме творчі особистості, покликаних бути спадкоємцями української та світової культури, спроможних адаптуватись у насиченому інформаційному просторі.

З метою виховання в учнів інтересу до навчання в шкільній бібліотеці стали традиційними такі заходи: бесіди (індивідуальні та групові), літературні ранки, вікторини, конкурси, бібліотечні уроки, огляди новинок літератури, аналіз читання, акції та виставки.

/Files/images/інста4.JPG/Files/images/інста5.JPG/Files/images/інста6.JPG/Files/images/інста9.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 444

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.